Juniorská skupina - Dětské centrum ABCD

Juniorská skupina

2109 Kč
Juniorská skupina

Mladší předškolní děti. Nábor studentů do nové skupiny.

Děti ve věku 5-6 let, které ještě neumí číst, ale opravdu se chtějí učit, zveme do mladší předškolní skupiny, která se bude učit ve čtvrtek od 16:30 do 18:00. Děti se do roka naučí všechna písmena a naučí se číst. Ale nejen to! Chápeme, jak důležité je při práci s dětmi věnovat pozornost dalším úkolům: rozšiřovat jejich porozumění okolnímu světu, ujasňovat si slovní zásobu, hromadit nová slova a rozvíjet souvislou řeč. To platí zejména pro děti, které vyrůstají v bilingvním prostředí.

Naše skupiny jsou malé - ne více než 6 lidí. Cena školení je 1200 Kč měsíčně.

Přijďte k nám do školy, rádi Vás uvidíme!

09.09

Základní škola

17.08

1B třída. Registrace na další akademický rok

Do 1. třídy přijímáme děti ve věku 7-8 let, které umí s jistotou číst (ne slabika po slabice!), umí psát psaným písmem a mají dobře vyvinutý ústní projev. Co znamená „dobře vyvinutá řeč“?

Má se za to, že do 7 let by dítě mělo být schopno plně a důsledně převyprávět text, který slyšelo nebo přečetlo, umět skládat příběhy na základě dějových obrázků (alespoň 10 vět), znát dětské básničky nazpaměť, a znát lidové pohádky; umět říct, co rád dělá. Jsou zde jasné požadavky na slovní zásobu.

Samozřejmě, pokud dítě nikdy nechodilo do ruské školy nebo ruské školky, nebo se neučilo u učitele, doporučujeme začít s výukou ve starší předškolní skupině a teprve poté s potřebnými znalostmi a dovednostmi přejít do první stupeň.

Ale vždy jsme rádi, když k nám přijdou malí dětští zázrační děti, které můžeme klidně zapsat do 1. třídy a začít se s nimi vážně učit ruský jazyk a literaturu jako v ruské škole.

Přijít! Čekáme na tebe!

Ve třídě 1A již nejsou volná místa. Zapisujeme nové kluky do 1B. Výuka v sobotu od 11:10 do 12:40.

Náklady na školení (při uzavření smlouvy na celý akademický rok) jsou 1100 Kč měsíčně.

16.07

Starší předškoláci. Registrace na další akademický rok.

Do seniorských předškolních skupin přijímáme děti ve věku 6-7 let, které již umí číst. Pokud vaše dítě čte pouze po slabikách a občas zapomíná nebo si plete písmenka, zapíšeme ho do kroužku, kde ostatní děti čtou přibližně stejně. Pokud vaše dítě již čte rychle a správně, bude se učit s dětmi, které si snadno poradí s drobnými texty. Dnes jsou starší předškolní skupiny téměř kompletně vytvořeny, zbývá pár volných míst. Jedna skupina se bude učit v pátek od 15:00 do 16:30, druhá v sobotu od 11:10 do 12:40.

Zdokonalování čtenářských dovedností je jen jedním z úkolů, které naši učitelé v této fázi vzdělávání řeší. Ve vyšších předškolních skupinách učíme děti psát psaným písmem, věnujeme velkou pozornost formování kompetentního ústního projevu a seznamujeme děti s gramatikou ruského jazyka.

Na každou lekci čteme, převyprávíme, skládáme, pracujeme v písankách, učíme se básničky! Říkáme to: starší předškoláci mají jednu nohu už v první třídě!

Náklady na školení (při uzavření smlouvy na celý akademický rok) jsou 1100 Kč měsíčně.

Přijďte k nám do školy, rádi Vás uvidíme!

Kontaktujte nás!

Jsme rádi, že uvažujete o naší školce pro své dítě! Vyplňte prosím níže uvedený kontaktní formulář, abychom se s vámi mohli spojit a prodiskutovat, jak můžeme spolupracovat, aby jeho učení a hraní byly co nejpozitivnější. Neváhejte se podělit o jakékoli důležité informace, které o vašem dítěti potřebujeme vědět. Brzy vás budeme kontaktovat!

    zanechte odpověď

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

    cs_CZČeština